Понеділок, 25.09.2017, 23:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа I-III ступеня с. Горішнє Горохівського району Волинської області

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Рух учнів

Перевід учнів 

 

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЯ С.ГОРІШНЄ

Горохівського району Волинської області

                                                     

                                                           НАКАЗ

25 травня  2017 року                     с.Горішнє                                            № 45

 

Про перевід учнів 1-4, 5-8,  10 класів

у наступні класи

 

На підставі рішення педагогічної ради від 25 травня 2017 року №8, на підставі результатів державної підсумкової атестації у 4 класі та рішення ради школи від 26 червня 2017 року №6

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2 класу учнів 1 класу:

Борисюка Мар ᾿яна Вікторовича

Голюка Миколу Юрійовича

Горисюка Дениса Сергійовича

Данильчука Сергія Миколайовича

Кушнірука Михайла Миколайовича

           Романчука Максима Віталійовича

 Рубаху Максима Леонідовича

 Фляк Іванну Іванівну

           Хмаровську Вікторію Миколаївну

 Чижука Богдана Сергійовича

 

  1. Перевести до 3 класу учнів 2 класу:

Зуб Вікторію Вікторівну

Данилюка Романа Володимировича

Доманського Іллю Олександровича

Польчик Олександру Сергіївну

Соколовську Дарину Володимирівну

               Терещука Юрія Олександровича

               Ткач Вікторію Леонідівну

               Унижонного Андрія Юрійовича

               Хмаровського Станіслава Миколайовича

 

 

 

  1. Перевести до 4 класу учнів 3 класу:

Більчук Мар’яну Василівну

Голюка Іллю Миколайовича

Данильчука Артема Миколайовича

Кушнірук Ангеліну Миколаївну

Кушнірука Павла Миколайовича

          Фляка Степана Івановича

 

  1. Перевести учнів 4 класу до основної школи

           Бахову Інну Гаврилівну

           Білецьку Іванну Олегівну

           Волянського Василя Володимировича

           Доманську Анастасію Олександрівну

           Єсаяна Владислава Руслановича

 Лавренюк Мар’яну Сергіївну

 Павленко Марію Русланівну

           Панасюк Дарину Богданівну

 Смаль Мар’яну Миколаївну

 Стецюка Андрія Вікторовича

 Татаранюка Богдана Юрійовича

 Чижука Богдана Ігоровича

 Ящук Наталію Віталіївну

 

  1. Перевести до 6 класу  учнів 5 класу:

    Бахову Анастасію Гаврилівну

              Богонос Інну  Русланівну

    Борисюк Марію  Вікторівну             

               Гарасимець Надію  Сергіївну

     Зуба Романа Руслановича

     Кушнірук Ірину Миколаївну

     Романюк Інну Сергіївну

     Фляк Любу Іванівну

     Шайдюка Дмитра Ярославовича

Хижала Михайла Вікторовича

 

 

  1. Перевести учнів 6 класу до 7 класу

            Антонюка Івана Ярославовича

             Боярчука Володимира Миколайовича

             Войтовича Олександра Ростиславовича

             Гайдук Софія Олександрівна

             Зуб Мар’яну В᾿ячеславівну

            Залевську Аліну Володимирівну

            Залевську Ліну Володимирівну

            Кравчук Нелю Ярославівну

            Корінецьку Катерину Андріївну

            Кулінка Миколу Віталійовича

            Ничипорука Василя Юрійовича

            Нікітюк Софію Валеріївну

            Пасічник Сніжану Віталіївну

            Ящук Ірину Віталіївну

            Ящук Катерину Віталіївну

 

  1.  Перевести до 8 класу учнів 7 класу:

Антонюк Тетяну Григорівну

Більчук Іванну Василівну

Вавринюк Єлизавету Іванівну

Давидюка Павла Сергійовича

Данильчука Андрія Миколайовича

Зуб Вікторію Русланівну

Зуба Олександра В᾿ячеславовича

Євтушик Оксану Леонідівну

Кушнірук Софію Миколаївну

Лису Людмилу Володимирівну

Морощука Руслана Ігоровича

Соколовського Олександра Володимировича

Чайковську Аліну Михайлівну

Чернокозинського Ігоря Олеговича

Чижук Аліну Миколаївну

Ящука Назара Віталійовича

 

  1.  Перевести до 9 класу учнів 8 класу

Волянського Івана Вікторовича

Залевську  Юлію Володимирівну

Лису Катерину Валеріївну

Ломінську Юлію Юріївну

Кулинко Оксану Віталіївну

Лавренюка Владислава Сергійовича

         Маслійчук Софію Ігорівну

Матеуш Тетяну Олегівну

Фляка Петра Івановича

Хамулу Романа Дмитровича

Хижало Діану Віталіївну

Чижук Софію Сергіївну

Шваюка  Івана Миколайовича

 

 

  1.  Перевести до 11 класу учнів 10класу:

 

Брука Івана Володимировича

Буковського Олександра Юрійовича

Дідух Дарину Григорівну

Ткачука Івана Васильовича

Шваюка Василя Миколайовича

 

 

Директор:                        М.МАСЛІЧУК                                               

Кошик
Ваш кошик порожній
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту